تماس با آسیا آی تی

تلفن تماس

02165360150-1

پست الکترونیک

info@asiait.ir

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت شرکت داده پردازان آسیا آی تی

طراحی پورتال

طراحی پورتال در واقع یکی از پیچیده ترین بخش های طراحی وب است که نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی دارد و معمولا در پیاده کردن این برنامه ها از زبان های برنامه نویسی php و asp.net بیشتر استفاده می گردد. با توجه به رشد روز افزون استفاده از پورتال های تجاری و خبری گروه داده پردازان آسیا آی تی از سال 89 همگام با توسعه شرکت با به کار گیری متخصصین و کارشناسان مجرب اقدام به طراحی این گونه از سایت ها نمود و به این عرصه پای نهاد

در این راه، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می‌بایست کارهایی عرضه‌کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا توان رقابت را داشته باشد و به موازات آن توقعات روز‌افزون مشتریان ما را هم برآورده‌سازد.بالا‌بردن کیفیت کارهای ارائه‌شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل‌گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.

تعریف پورتال :

امکانات یک وب پورتال تنوع بیشتری نسبت به یک وب سایت را دارند، چرا که فعالیت وب سایت ها اکثر به صورت تخصصی بوده و موضوعیت آنها اغلب حول یک و یا چند آیتم مشخص و محدود که نهایتا توجیه کننده یک مورد مشخص است می گردد که همین امر سبب محدود بدون گروه های کاربری وب سایت های می شود.اما یک وب پورتال با تنوعی که در سرویس های آن ذکر شد می تواند میزبان اکثر اقشار جامعه با هر نوع طرز فکر، سلیقه و نهایتا نیازی باشد.از مهم ترین سرویس های اصلی یک پورتال می توان به ماشین جستجو ، فضای رایگان و یا وبلاگ، اخبار ،دانلود فرمت های مختلف ، گفتگو و چت و نیز ارائه اطلاعات مختلف مانند مسافرت، پزشکی و... می باشد. .

طراحی سایت

آسیا آی تی

امروزه داشتن یک وبسایت به تنهایی نمی تواند کمکی به کسب و کار شما برساند، بلکه باید وب سایت شما قابلیت جدب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری را داشته باشد. طراحی وب سایت با متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان شما جهت تبدیل حداکثری بازدید کننده به مشتری از اهداف کلی آسیا آی تی می باشد.


راه های ارتباطی

ایمیل

برای ارتباط با می توانید از طریق پست الکترونیک با ما در تماس باشید.

ایمیل ما

توئیتر

مارا در توئیتر دنبال کنید.

ما را دنبال کنید

فیسبوک

با در صفحه فیسبوک ما در ارتباط باشید.

صفحه فیسبوک

تماس با ما

برای اطلاع کامل از چگونگی تماس با ما از لینک زیر استفاده نمایید.

تماس با ما