تماس با آسیا آی تی

تلفن تماس

021-65291713-14

پست الکترونیک

info@asiait.ir

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت گروه تجارت الکترونیک آسیا آی تی

طراحی سایت داینامیک

سایت های داینامیک نسبت به دیگر انواع سایت ها کاربردی تر و از نظر مدیریت سایت برای مدیر سایت آسان تر میباشد.از مزیت های اینگونه سایت ها میتوان به بروز رسانی سریع و ارائه خدمات تحت وب به کاربران اشاره نمود.همچنین گنجاندن حجم وسیعی از اطلاعات در سایت یکی دیگر از این مزیت ها است.از دیگر ویژگی های سایت های داینامیک میشود به انعطاف پذیر بودن و توزیع مدیریت سایت در بین چند نفر اشاره کرد.امنیت بالای سایت از دیگر نشانه های اینگونه سایت ها می باشد.سایت های داینامیک امکان پشتیبانی از چندین زبان را نیز دارا هستند و همچنین امکان استفاده کردن امکانات سفارشی از دیگر مشخصه های اینگونه سایت ها میباشد.

تعریف سایت داینامیک :

سایت داینامیک به سایتی گفته میشود که با توجه به نیاز های مشتری طرحی انعطاف پذیر برای کاربر طراحی میشود و صاحب سایت میتواند بر اساس صلاح دید خود سایت خود را مدیریت کند و محتویات سایت را به صورت انلاین تغییر دهد.در این نوع سایت کنترل تمام بحش ها در اختیار صاحب سایت میباشد و کاربر بدون نیاز به تماس با طراح وب سایت خود شخصا میتواند مطالب سایت را کم و زیاد نماید مانند ایجاد صفحه ، حذف صفحه ،طراحی صفحه ، ویرایش متن ها ، عکس ها ، جدول ها و ....

طراحی سایت ایستا

سایت ایستا یا استاتیک به سایتی گفته میشود و در طول زمان استفاده از ان چندان نیاز به تغییر ندارد ، و اگر هم داشته باشد از نظر زمانی محدودیتی ندارد.در این طراحی کوچکترین تغییری در سایت نیازمند تماس با طراح وب سایت و ارائه مطالب جدید است تا در هر قسمت از سایت قرار بگیرد. تنها مزیت اینگونه از وب سایت ها ، هزینه طراحی سایت آن میباشد که نسبت به طراحی سایت های داینامیک کمتر است.

معایب سایت های استاتیک :

عدم امکان بروز رسانی مطالب و وابستگی صاحبان سایت به شرکت طراح و همچنین به دلیل اپدیت نشدن مطالب سایت معمولا سایت های ایستا در موتور های جست و جو گر رتبه های بالایی کسب نمیکنند. سایت های ایستا پس از مدتی (حدودا دو سال) از زمان طراحی نیاز به طراحی مجدد دارند و تغییرات جزیی در سایت به دلیل تغییرات در تمام صفحات سایت هزینه بری بالایی دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت شرکت آسیا آی تی

امروزه داشتن یک وبسایت به تنهایی نمی تواند کمکی به کسب و کار شما برساند، بلکه باید وب سایت شما قابلیت جدب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری را داشته باشد. طراحی وب سایت با متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان شما جهت تبدیل حداکثری بازدید کننده به مشتری از اهداف کلی آسیا آی تی می باشد.


راه های ارتباطی

ایمیل

برای ارتباط با می توانید از طریق پست الکترونیک با ما در تماس باشید.

ایمیل ما

توئیتر

مارا در توئیتر دنبال کنید.

ما را دنبال کنید

فیسبوک

با در صفحه فیسبوک ما در ارتباط باشید.

صفحه فیسبوک

تماس با ما

برای اطلاع کامل از چگونگی تماس با ما از لینک زیر استفاده نمایید.

تماس با ما